Instrukce pro studenty

Zájemci o stipendium Ministerstva školství ČR o ně mohou žádat na velvyslanectví České republiky ve své zemi. Stipendia se poskytují pouze kandidátům, které nominují kompetentní orgány partnerských smluvních zemí, počet stipendijních míst je limitován. Bližší informace o podmínkách, termínech podání přihlášek apod. žádejte na příslušných zastupitelských úřadech ČR v zahraničí. Pokud preferujete LŠSS v Olomouci mezi jinými letními školami v České republice, nezapomeňte tuto preferenci ve své žádosti explicitně uvést. Více informací i přihlášku naleznete na stránkách Ministerstva školství.

Kurzů LŠSS je vždy možno zúčastnit se v roli samoplátce, jenž si hradí veškeré náklady spojené s účastí na kurzu. Při zaplacení do 31. května lze využít slevu 30 €/810 Kč. Informace o poplatcích a cenách jsou k dispozici zde. Prosíme, vyplňte online přihlášku nejpozději do 30. června 2018.

V případě jakýchkoli dotazů či přání nás neváhejte kontaktovat e-mailem na lsss@upol.cz, případně telefonicky na čísle +420 776 26 76 76.

Ke stažení

Detailní informace naleznete také v informační brožuře:

INFORMAČNÍ BROŽURA 2018

Fotogalerie

Fotogalerie pro studenty LŠSS 2018

Fotogalerie pro studenty LŠSS 2017